english

french

german

italian

portugese

spanish

polish

 

 

Lancashire Sock Manufacturing Co Ltd

home page

about us

products and services

market sectors

environmental and terms

contact us

 

 

POWŁOKI
TERMOPRZYLEPNE I
USŁUGI LAMINACJI
TOPLIWEJ

 

Posiadamy urządzenia do nakładania powłok termoprzylepnych na spód materiału, laminowanego lub jednowarstwowego. Powłoki te są później reaktywowane ciepłem, tworząc trwałe i silne połączenie różnorodnych podłoży wtórnych, zwłaszcza w przemyśle odzieżowym i obuwniczym.

THERMO-ADHESIVE COATINGS AND HOT MELT LAMINATION SERVICES  2

Typ spoiwa i waga osadu mogą być różne, w zależności od wymaganej temperatury wiązania materiału wrażliwego na ciepło lub, jeśli na przykład stosowana jest “tłusta” skóra lub PCV. Spoiwa te można prać na mokro lub na sucho, a w niektórych przypadkach mogą być usieciowane, aby tworzyć spoiny o bardzo dużej trwałości.

 

Oprócz zmywalnych i oddychających powłok klejowych oferujemy również usługi laminacji topliwej materiałów takich jak tekstylia, pianki, folie i PCV zarówno w rolkach, jak i w arkuszach, o szerokości do 2000 mm, przy użyciu wyżej wymienionych spoiw nakładanych jako proszek, sieć lub warstwa.

Świadczymy poufne usługi według wymagań klienta jako kontraktowy wykonawca laminacji i jesteśmy również w stanie wykonać na naszych maszynach próbki o rozmiarze A4 lub długości zaledwie kilku metrów, w celu uzyskania akceptacji klienta.

Przodujemy w pracach badawczo-rozwojowych i oferujemy szybką i przyjazną obsługę odpowiadając na wszystkie potrzeby klientów w zakresie laminacji.

Prowadzimy jedynie hurtową sprzedaż naszych produktów, nie zaopatrujemy osób prywatnych.

THERMO-ADHESIVE COATINGS AND HOT MELT LAMINATION SERVICES  3

 

Lancashire Sock Manufacturing Company • Britannia Mill • Bacup • Lancashire OL13 9RZ • Wielka Brytania

 

Copyright 2014. Lancashire Sock jest zastrzeżonym znakiem towarowym w Wielka Brytania, nr rej. 00525682. NIP: GB146 4462 64. Siedziba: Britannia Mill, Bacup, Lancashire OL13 9RZ.
Wszelkie prawa zastrzeżone.