english

french

german

italian

portugese

spanish

polish

 

 

Lancashire Sock Manufacturing Co Ltd

home page

about us

products and services

market sectors

environmental and terms

contact us

 

 

LUMINEX ODBIJAJĄCE
CIEPŁO, ODPORNE NA
PRZYPALANIE TKANINY
NA DESKI DO
PRASOWANIA

LUMINEX HEAT REFLECTIVE & SILICONE COATED IRONING BOARD FABRICS

Lancashire Sock produkować atermalnej i żaroodpornych tkanin dla różnych zastosowań, włącznie z naszych słynnych Luminex metalizowanych okładkach deska do prasowania.

CZYM JEST LUMINEX?

Tkanina izolowana pokryta z jednej strony cienką warstwą aluminium, które odbija 300% więcej ciepła na prasowane ubrania. Prosty pomysł, który przy każdym prasowaniu działa jak cud.

 

Nic nie uszkodzi twoich ubrań z Luminexem – wspaniałą tkaniną, która zapewnia szybsze, gładsze prasowanie.

 

Tkanina metalizowana Luminex jest dostarczana w rolkach o różnych szerokościach. Może on być dostarczany w różnych kolorach i białym albo podkładzie z filcu lub z pianki.

 

Aktualnie dostępna jest nowa, bardziej miękka tkanina Luminex, która nie wydziela zapachu chemikaliów, jest odporna na przypalenia i posiada właściwości opóźniające spalanie.

 

POWLEKANE SILIKONEM TKANINY NA POKRYCIA DESEK DO PRASOWANIA, ZAPEWNIAJĄCE ŁATWIEJSZE PRASOWANIE


Powlekany silikonem pasek na boku pokrycia deski do prasowania pozwala na normalne prasowanie na drukowanej bawełnianej powierzchni, ale od czasu do czasu, kiedy żelazko zacznie się kleić, wystarczy delikatnie przesunąć je po pasku impregnowanym silikonem, aby uwolnić silikon i sprawić, że żelazko będzie „mknąć jak błyskawica” po desce.

 

Silikonowy pasek można nanieść na każdą drukowaną powierzchnię bawełnianą.

 

To naprawdę działa – zobacz, a przekonasz się sam.

SILICONE COATED IRONING BOARD FABRICS FOR EASIER FRICTION-FREE IRONING

 

POKRYCIA DESEK DO PRASOWANIA „STICK & FIT”


'STICK & FIT' LUMINEX IRONING BOARD COVERS

Stick & Fit są to prostokątne kawałki naszych tkanin Luminex na pokrycia desek do prasowania, o cienkim podłożu z pianki PU oraz warstwie kleju zabezpieczonej papierem. Aby odnowić stare pokrycie wystarczy położyć na wierzchu nowe pokrycie Stick & Fit, zaznaczyć dokładnie wymagany rozmiar i odciąć nadmiar (patrz zdjęcie). Następnie należy odkleić papier ochronny i nakleić nowe pokrycie na stare, dodając dodatkową wyściółkę, lub bezpośrednio na deskę do prasowania, w zależności od upodobania.

W celu uzyskania dalszych informacji, próbek oraz cen tkanin na pokrycia desek do prasowania Luminex, “Stick & Fit” lub powlekanych silikonem, prosimy o kontakt.ODPORNE NA PRZYPALENIA POKRYCIE NA DESKI DO PRASOWANIA


Teraz możemy dostarczyć tkaniny 'aramidowe', która pozwolą Ci na bezpośrednie umieszczenie na nim żelazka podczas korzystania z pokrywy deski do prasowania, bez wpływu na nie.

SILICONE COATED IRONING BOARD FABRICS FOR EASIER FRICTION-FREE IRONINGSILICONE COATED IRONING BOARD FABRICS FOR EASIER FRICTION-FREE IRONINGPodsumowując nasze wiele usług m.in.:

- Ciepła odblaskowe producenci deska do prasowania tkanin i dostawców
- Producenci odbijającą ciepło pokrywa deska do prasowania i dostawców
- Wysoka prędkość - producenci powlekanych silikonem pokrywa i deska do prasowania dostawców
- Wysoka prędkość - producenci powlekanych silikonem deska do prasowania tkanin i dostawców

- Producenci i dostawcy drukowanej tkaniny "aramidowej" odpornej na wysokie temperatury, przeznaczonej na pokrycie miejsca dla gorącego żelazka.

Prowadzimy jedynie hurtową sprzedaż naszych produktów, nie zaopatrujemy osób prywatnych.

 

Lancashire Sock Manufacturing Company • Britannia Mill • Bacup • Lancashire OL13 9RZ • Wielka Brytania

 

Copyright 2014. Lancashire Sock jest zastrzeżonym znakiem towarowym w Wielka Brytania, nr rej. 00525682. NIP: GB146 4462 64. Siedziba: Britannia Mill, Bacup, Lancashire OL13 9RZ.
Wszelkie prawa zastrzeżone.